Volné pracovní místo  Vývojář/ka - Node.js

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta, společnost, která dodává vlastní řadu řídících a pokladních systémů pro čerpací stanice, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Vývojář/ka - Node.js.

Náplň práce:

  • Vývoj aplikace pro pokladní systémy čerpací stanice (FE i BE) včetně komunikace s externími periferiemi (externí zařízení připojené k pokladnímu systému)
  • Spolupráce s ostatními kolegy v rámci společnosti
  • Analýza zadaných úkolů včetně návrhu vlastních řešení
  • Testování vlastní práce - first test, pak jde výsledek za QA

Požadujeme:

  • Prokazatelné znalosti s Node.js včetně zkušeností s: SOAP, REST, SSL, JavaScript a komunikaci s periferiemi (RS232, USB)
  • Znalosti práce s Docker: swarm, compose, orientaci v prostředí Linux (všechny naše řešení jsou psané v tomto prostředí)
  • Anglický jazyk slovem i písmem na mírně komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s CI a CD, znalost využití Azure DevOps nástrojů – výhodou
  • Orientaci v databázích Oracle, Arangodb, Mongodb – výhodou
  • Zkušenosti s tvorbou vývojové dokumentace (například APIARY) – výhodou
  • Přesah do dalších jazyků je výhodou
  • Zájem o vývoj, řešení problémů a samostatnost
  • Časovou flexibilitu
  • Týmového hráče

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na HPP i IČO
  • Vysokou časovou flexibilitu, po zapracování možnost práce z domova v režimu 2 + 3 (2 dny v kanceláři + 3 dny homeoffice) nebo dle dohody
  • Zkrácenou pracovní dobu každý pátek
  • Notebook a telefon
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Lokalita kanceláře: Praha 11 – Chodov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova
  • Individuální rozvržení pracovní doby

Požadujeme

Angličtina - Mírně pokročilá

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.